TO JSEM JÁ

Textem posedlá copywriterka, písmenková závislačka s vášní pro online marketing. Jsem autorkou jedinečného online programu Copykiller – prodávejte textem. Jako copywriterka se podílím na úspěšných online kampaních pro VIP klienty.

Naučím vaše texty mluvit jazykem internetu tak, aby zaujaly a proměňovaly své čtenáře v platící klienty.

Fascinuje mě síla textu. Baví mě vymýšlet slovní spojení, která nečekáte. Nepřestává mě překvapovat, jakou moc má jedno jediné slovo. (A co teprve, když je jich víc!) Baví mě bavit lidi. A jsem závislá na okamžicích, kdy vidím, že „to funguje“. Pár dobře mířených vět – a lidi by vám ruce utrhali.

A ne, dobrý copywriting není manipulace.

Dobrý copywriting je vlastně jen do slov převedená dokonalá empatie.

Ještě nedávno jsem byla především „korektorka“. Slyšíte tam tu přísnost? Taky vidíte tu červenou tužku v ruce a v očích výraz masového vraha? Někdy jsem si tak připadala. A často jsem ke krvelačnému vraždění neměla daleko. Nejčastěji ve chvílích, když mi někdo začal opravovat bezvýznamné nedokonalosti v komentářích na Facebooku, nebo si stěžovat, že na webu nemluvím úplně superspisovně, jak se na „správnou korektorku“ sluší a patří.

„Správná korektorka“ se totiž pozná tak, že nikdy v životě ani v nejmenším a ani náznakem neudělá jedinou jazykovou chybu. Kdyby nedejbože někde zapomněla napsat čárku, je otázkou její vlastní cti, aby se neprodleně chopila dýky a vykonala harakiri. Argumenty typu „vždyť já jsem taky jenom člověk“ nikoho nezajímají. Jednou jste korektor, tak se podle toho laskavě chovejte!

Naštěstí jsem před časem objevila online marketing a v sobě netušenou kreativitu, cit pro psychologii prodeje a schopnost nacházet ta správná slova a nazývat věci pravými jmény.

No co vám budu povídat, navázala jsem nový perspektivní vztah s copywritingem, a v tu chvíli se mi otevřel obrovský prostor i pro hravost a moji vrozenou prostořekost, na které už ta korektorská škatulka byla příliš těsná. 

A to je skvělá zpráva i pro vás, protože „korektura webu“ vám bude celkem na prdlačku, jestliže vaše texty stejně nikdo nechce číst.

Naučím vás totiž:

  • Jak na texty v online marketingu – stáhněte si e-book zdarma, naučíte se jazyk internetu a budete psát famózní texty, které baví a prodávají.
  • Jak na blog. S Manuálem úspěšného blogera se naučíte sypat články na blog z rukávu. Budete umět psát k věci, srozumitelně a zábavně, a z vašich čtenářů se brzy stanou platící klienti.
  • Prodávat textem. Skvělý text totiž nestačí. Naučte se psát skvělé texty, které prodávají. Přihlaste se do jedinečného onlie kurzu Copykiller – prodávejte textem.

Stáhněte si ZDARMA e-book

Jak na texty v online marketingu

Naučte se jazyk internetu a pište texty, které baví a prodávají.