Konzultace a mentoring


Pokud jste podnikatel či malá firma, nestačí, abyste psali své prodejní texty jen podle konverzních grafů z Google Analytics. Vy totiž potřebujete víc – šikovně se odlišit a přitáhnout si ty správné zákazníky.

Je to tak: Cílem copywritingu by nemělo být "prodat komukoli cokoli". Stejně důležité, jako oslovit ty správné klienty, je totiž odradit ty, kteří vašimi klienty nejsou.

Abyste si dokázali napsat fungující prodejní text, potřebujete tedy dvě klíčové ingredience:

1. Znát a naplno využívat svou autenticitu. To aby váš klient ihned poznal, že je u vás na tom nejlepším místě na světě. Ale taky proto, aby vaše texty byly v souladu s vaším naladěním a osobními hodnotami. (No zkrátka – abyste se v tom cítili dobře a sami sebou.)

2. Zapojit osvědčené copywriterské principy. Protože ty vám pomůžou nahlédnout do hlavy vašeho zákazníka a nabídnout mu přesně to, co v danou chvíli potřebuje vidět nebo "slyšet".

Pomůžu vám vyladit vaše prodejní texty tak, aby byly v souladu:

 • s vašimi osobními hodnotami
 • s vaším klientem a jeho potřebami
 • i s principy moderního marketingu
Z hodinové konzultace vypadl slogan, který by mě v životě nenapadl. Lucie mi pomohla propojit informace, které jsem měl od zákazníků, a podívat se na ně z nadhledu. Zjednodušit mé složité myšlenky a učesat je do stravitelné podoby. Pochopil jsem, že mě na mých textech sice čeká ještě spousta práce, ale že moje situace je řešitelná. A tohle rozhodně doporučuju zažít na vlastní kůži. Jestli přemýšlíte o konzultaci s Lucií, tak to prostě udělejte. Stojí to fakt za to.
Svatomír Kováčekautor projektu Peníze v hrsti, www.penizevhrsti.cz

Kdy je konzultace pro vás

Když jste podnikatel nebo menší firma a píšete si prodejní texty sami. Možná už máte za sebou nějaké kurzy psaní a znáte základní principy copywritingu. Pořád ale jedete spíš metodou pokus-omyl, a vlastně nevíte, čeho se chytit. Anebo zažíváte některou z následujících situací:

 • Zasekli jste se. Potřebujete nápad, inspiraci, pohled zvenčí.

 • Máte skvělé nápady, ale jakmile sednete k psaní, mozek si bere dovolenou.

 • Při psaní se cítíte v křeči a nedokážete se uvolnit – a přitom jinak jste velmi přátelský a otevřený člověk.
 • Nedaří se vám najít rovnováhu mezi úderností a vstřícností k zákazníkům.
 • Nedokážete vidět své texty z pohledu vašich klientů, ani kdybyste se rozkrájeli.
 • Vaše texty nepřinášejí takové výsledky, jaké si přejete (neprodávají, nekonvertují, zákazníci na ně nereagují...)
 • Nevíte, jak uspořádat obsah na webu, aby byl pro návštěvníky srozumitelný a intuitivní.
 • Nedaří se vám najít ten správný komunikační styl, který bude příjemný vám i vaší cílové skupině.
 • Píšete podle marketingových příruček, ale necítíte se u toho sami sebou.

Pomůžu vám z toho ven. Pojďme se na vaše texty podívat společně.

Co vám konzultace přinese

Naučíte se vnímat své texty očima vašeho klienta
Tak, jak jste je pravděpodobně ještě nikdy neviděli. Dozvíte se, jak se klient na vašem webu orientuje. Zjistíte, kdy neví, kudy dál a odkud pravděpodobně odejde. Odhalíte, proč se tolik zákazníků proklikne až na poslední krok nákupu, ale objednávku nedokončí.

 

Zjistíte, co vašim textům chybí a naopak přebývá
Naučíte se věnovat úsilí a energii těm správným věcem. Ukážu vám, co vám na webu chybí a co možná návštěvníkům jen zbytečně komplikuje život. Zjistíte, jak zákazníkům orientaci ve vašich textech maximálně zpříjemnit a zjednodušit.

 

Uvolníte se a budete i při psaní sami sebou
Objevíte svůj jedinečný autorský styl a naučíte se maximálně využívat svou autenticitu. Zjistíte, jak psát nenuceně, a přitom nepůsobit vlezle a manipulativně. Naladíme vaše texty tak, aby vyznívaly přirozeně a profesionálně, aby přitahovaly ty správné zákazníky. Mnohem víc takových zákazníků. :)

Za dobu, co podnikám online, jsem si musela přiznat, že vedle sebe potřebuju někoho, kdo mě povede za ruku, kdo mě sprdne, pochválí, nakopne a ukáže ten správný směr, kdo mi dá funkční návody, hromadu inspirace a co víc, kdo mi lidsky sedne. Potřebovala jsem někoho, koho budu zajímat já – nejen jako člověk, ale i jako podnikatel se všemi jeho záměry. Lucka je pro mě přesně takovým člověkem.
Jana Kochovázakladatelka jazykové školy Langon s.r.o., www.langon.cz

Jak to funguje

 • Vyplňte poptávkový formulář dole na stránce, nebo mi napište na e-mail lucie@luciekoubek.cz. Já se vám brzy ozvu a domluvíme si termín a další podrobnosti. Můžete mi i zavolat na tel. 775 214 005.
 • Všechny konzultace probíhají prostřednictvím aplikace Skype nebo Zoom. (Pokud máte jiné preference, nejspíš se taky domluvíme.) Rozhodně se ale budeme držet formy online. Je to mnohem efektivnější a udělá se mnohem víc práce. Člověk totiž nemá takovou tendenci se zakecávat jako naživo u kafíčka. ;)
 • Jakmile si plácneme, vystavím vám fakturu a poprosím vás o její úhradu předem.
 • Konzultaci můžete v naléhavém případě zrušit do 24 hodin předem a domluvit si náhradní termín. Při zrušení méně než 24 hodin předem je potřeba uhradit konzultaci v plné výši.

Cena konzultací a mentoringu

Služba

Hodinová sazba

Cena

Jednorázová konzultace (60 min)

2.500 Kč / 98 EUR

2.500 Kč / 98 EUR

Balíček 3 konzultací (3 x 60 min)

2.200 Kč / 87 EUR

6.600 Kč / 261 EUR

Dlouhodobý mentoring od 5 hodin výše

1.900 Kč / 75 EUR

podle počtu objednaných hodin

Jednorázová konzultace (60 min)Cena: 2.500 Kč / 98 EUR
Hodinová sazba: 2.500 Kč / 98 EUR
Balíček 3 konzultací (3 x 60 min)Cena: 6.600 Kč / 261 EUR
Hodinová sazba: 2.200 Kč / 87 EUR
Dlouhodobý mentoring od 5 hodin výšeCena: podle počtu objednaných hodin
Hodinová sazba: 1.900 Kč / 75 EUR

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Napoprvé se vždy potkáme na jednorázové konzultaci, která trvá 1 hodinu a stojí 3.900 Kč + DPH. Jednorázovou konzultaci si můžete objednat přímo ve formuláři níže. Teprve po úvodní konzultaci je možné zakoupit balíček 3 nebo více hodin. 

Odkedy som absolvovala konzultáciu s Luciou, pozerám na svoje texty úplne inými očami – očami svojho klienta. Lucka mi reálne pomohla predstaviť si myšlienky, ktoré sa honia pri čítaní riadkov mojim klientom v hlave. Odchádzala som nabitá energiou a chuťou pustiť sa ihneď do prepisovania textov na mojom webe.
Slávka Ramsoválektorka interiérového designu, www.slavkaramsova.sk

Poptávka konzultace

Máte chuť se do toho pustit se mnou? Vyplňte prosím poptávkový formulář a já se vám brzy ozvu s návrhem termínu. Můžete mi i napsat e-mail na lucie@luciekoubek.cz, nebo zavolat na tel. 775 214 005.

 

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon
Odkaz na váš web
S čím potřebujete pomoct? Co od první konzultace očekáváte?*
Lucii oslovím v momentě, když tápu. Vím, co chci říct, mám to sepsané, ale je to takové… Takové nějaké jalové. Nemá to hloubku. Vím, že konzultace s Lucií ze mě vydoluje přesně tu podprahovou informaci, kterou já nejsem schopná uchopit, ale je pro mě úplně zásadní. Ve které jsem já a esence toho, co chci předat. Lucie má dar vylovit diamant z bahnitého rybníku. Za pár minut, jen tak mimochodem.
Andrea Grigerováautorka projektu Psychologie fontů, www.psychologiefontu.cz