Prodej všech kurzů a e-booků končí 13. 1. 2020

Se slevou 20 % objednávejte na této stránce >>>

Naučte se psát chytlavé články, které zaujmou
a promění vaše čtenáře v platící klienty!

Než vyplodíte nový článek, zíráte hodiny do prázdné stránky... A když pak své dílo konečně pošlete mezi lidi, jako by se nic nestalo... Reakce veškeré žádné, a objednávky už vůbec ne. Je vám to nějaké povědomé?

Začněte sypat články na blog z rukávu snadno a s radostí.

Naučte se psát srozumitelně, zábavně a s lehkostí.

Nadchněte své čtenáře a proměňte je v platící zákazníky!

Možná si zrovna nemůžete dovolit najmout profesionálního copywritera nebo blogera. Anebo si chcete psát své texty sami, jenže vám příroda nenadělila to správné „psavé střevo“...

Nedaří se vám psát srozumitelně a k věci?

Často vám chybí inspirace, a tak raději nepíšete vůbec?

Lámete si hlavu, jak psát zábavně a přitažlivě?

Tušíte, že pravidelné články jsou pro komunikaci s klientem důležité, ale nikdy jste nenapsali víc než nákupní seznam?

Spása je na dosah ruky!

Skvěle psát totiž může úplně každý. Opravdu. I vaše články můžou být zábavné a čtivé a získávat stovky zdvižených palců a nadšených čtenářů. Potřebujete  jen chuť do práce a tuhle chytrou příručku:

  • Detailní návody a přesné postupy
  • 10 konkrétních námětů na články použitelných v jakémkoli oboru
  • Chytré fígle a vychytávky profesionálních blogerů
  • Praktické ukázky a příklady konkrétních článků

E-book má 3 části:

1. ČÁST

vám pomůže s výběrem tématu, zacílením na správné klienty, se strukturou a obsahem článku - zkrátka aby to mělo hlavu a patu na těch správných místech, a ne obráceně. :)

2. ČÁST

vám ukáže, jak si po sobě text co nejlépe opravit. Získáte konkrétní tipy a fígle, jak vychytat otravné chyby, aby váš text působil profesionálně.

3. ČÁST

vás naučí, jak obléknete svůj článek do fešáckého oblečku. Zjistíte, jak to zařídit, aby vám čtenáři neutíkali v polovině a vydrželi číst až do konce.

Manuál úspěšného blogera už má doma

0
čtenářů

Co jsem zač?

Lucie Koubek

Copywriterka a písmenková závislačka s vášní pro online marketing, autorka jedinečného copywriterského kurzu "Copykiller - prodávejte textem". Učím texty mluvit jazykem internetu tak, aby zaujaly a proměňovaly své čtenáře v platící klienty.

Co spolu s Manuálem získáte?

V tomhle e-booku se naučíte hlavně jednu zdánlivě „obyčejnou“, ale zcela nezbytnou dovednost: utřídit si myšlenky a dát jim srozumitelnou formu a fajnový kabát.

Počítejte s tím, že po přečtení Manuálu najednou budete mít tolik témat, že nebudete vědět, co dřív. ;)

Vaše články dostanou ten správný šmrnc a budou i skvěle vypadat.

Čtenáři budou vaše články nadšeně sdílet na sociálních sítích a nedočkavě čekat na další.

A z vašich spokojených čtenářů se velmi rychle stanou platící zákazníci.

Kolik to stojí?

S touhle šikovnou příručkou se naučíte sypat články z rukávu za

590 Kč + DPH

Dává to smysl. Počítejte se mnou:

  • Cena profi copywritingu začíná na 500 Kč za stránku. To je asi tak polovina kratšího článku.
  • Ale tenhle e-book můžete používat pořád dokola a psát podle něj články třeba až do alelujá.
  • Peníze máte zpět už s prvním publikovaným článkem.

A pokud ještě pořád váháte, nabízím vám vrácení peněz do 14 dnů od zaplacení objednávky. Jestliže po přečtení e-booku zjistíte, že obsažené informace nijak nevyužijete, vrátím vám peníze v plné výši zpět.

Bonusy

Jazyková příručka ZDARMA

Šikovný pravopisný tahák, kde najdete rychlý výčet nejčastějších jazykových omylů. Získáte konkrétní tipy, na které jazykové špeky si dát obzvlášť velký pozor.

Pracovní sešit ZDARMA

Tenhle praktický pracovní sešit vás provede celým procesem psaní krok za krokem. Od promyšlení tématu přes strukturu, korekturu, až k šikóznímu sexy oblečku.

A co na to lidi?

Přečtě si, jak si e-book pochvalují jeho čtenáři osobně:

E-book jsem si chtěla dávkovat po chvilkách, abych vstřebala všechna moudra postupně, a mohla je poté začít používat. Chyba lávky. Přečetla jsem ho naráz, a skvěle jsem se pobavila. Inteligentní humor, svižné tempo, žádné polopatické vysvětlování samozřejmostí. Žádná věta nebyla navíc, každá byla důležitá. Klobouk dolů, tady kovářova kobyla nechodí bosa.

Pochopila jsem, proč některé mé články měly větší úspěch, a některé (i když jsem si s nimi dala větší práci) tolik nezaujaly. Ulevilo se mi, že se nemusím rovnat do nějaké šablony, a jsem si jistá, že při psaní dalšího článku mi budou v hlavě naskakovat „rady“ z e-booku. Super ukázky na konkrétních článcích, přece jenom teorie je teorie, ale není nad názorný příklad z praxe. A na závěr – potěšil mne výběr fotek!

Andrea Grigerovátvůrce a lektor Prezentací, které baví, a autorka e-booku Naučte se řeč fotek; www.jaknaprezentace.cz

Když jsem si založila stránky, byl pro mě blog takovou noční můrou. Slohovky mi ve škole celkem šly, ale články, které budou číst stovky lidí? Jako co, o čem, jak? Tak jsem psala intuitivně. Tak nějak. Přece člověk má být kreativní, že? A pak přišel blok – co když vlastně píšu úplně blbě?

Děkuji, Lucie, žes včas vytvořila tento e-book. Ani nevíš, jak jsi mě uklidnila. Jednak jsem se teda při čtení dost pobavila. Ale hlavně jsem pochopila, že i kreativita musí mít hranice, rám, do kterého se všechny ty myšlenky zasadí a uspořádají. A pak se teprve na virtuální zeď pověsí obrázek, který, jak říkáš, „zvedá palce i u nohou“ :). Už i vím, JAK postupovat, aby se vlastně psalo skoro samo. No a teď letím, čeká na mě článek!

Klaudie Fachinellipropagátorka přirozeného početí, www.cestykditeti.cz

Jako obvykle mě Lucka nezklamala svým důvtipem. Zase jsem se i při čtení o psaní článků zasmála. Prý nuda, ani náhodou! Krom toho jsem si coby „zběhlý“ bloger sáhla do svědomí a uvědomila si, že to jde ještě lépe. Tento e-book je pro blogery přímo studnice pokladů. Pokud fakt tápete, jak psát, aby se to dalo číst, přineslo to hodnotu a ještě to pobavilo, nikde nic lepšího nenajdete!

Monika Nisznanskáprůvodkyně léčením vnitřního dítěte, www.monikanisznanska.cz

E-book jsem sešrotovala najednou. Uf. A opravdu jsem se i dobře pobavila. V notýsku už mám 4 témata na článek. A to i s úvodními klíčovými větami. Super. Uz jen timing k realizaci.

Tereza DvořákováOsobní terapeut, www.terezadvorakova.cz, www.menstruacninausnice.cz

Tak do toho, skvělé články můžete začít psát ještě dnes! Klikněte na červené tlačítko a na další stránce vyplňte a odešlete objednávkový formulář.