Chcete se naučit KOREKTORSKÉ FÍGLE, jak s pomocí nejběžnějších počítačových nástrojů dosáhnete BEZCHYBNÝCH TEXTŮ,
SNÍŽÍTE NÁKLADY za korektury a ZÍSKÁTE DŮVĚRU klientů?

E-book Sám sobě korektorem končí.

Prodej bude ukončen v neděli 19. 2. 2017 o půlnoci. Pak už se e-book nebude dát koupit ani tady, ani nikde jinde na celých širokých internetech. Objednávejte hned, ještě to stihnete.

Záleží vám na tom, abyste měli texty bez chyb,
ale nemáte ČAS ani ZDROJE si na každý facebookový příspěvek
najímat korektora?

Dávejte dobrý pozor.

Jmenuji se Lucie Koubek a něco vás teď naučím. ;)

Naučím vás profesionální korektorské fígle a vychytávky, které máte už teď na dosah ruky.

ZVLÁDNETE TO SAMI!

Stačí znát pár jednoduchých kroků a postupů.

Mojí vášní a posedlostí je práce s textem.
Naučím vás, jak vyladit jazykovou stránku vašich textů,
a zvýšit si tak důvěryhodnostkonkurenceschopnost.

Je pro vás důležité, jakou zprávu o sobě svými texty vysíláte do světa?

Prozradím vám tajné fígle všech korektorů. Pst! ;)

Taky míváte před každým odeslaným e-mailem klientovi stažený… žaludek? Stačí jedna dobře mířená hrubice, a máte po byznyse (anebo aspoň pěknou ostudu). Na nějaké profi korektury e-mailů fakt není čas, a co si budeme povídat, ani prostředky.

Nebudu vám tady vykládat, že profesionální korektura je nutnost, a bez ní jako by vaše texty ani nebyly. Místo toho vám radši rovnou ukážu, jak můžete za korektury ušetřit a zároveň vynést kvalitu svých textů do úplně nových výšin.

V e-booku Sám sobě korektorem vám prozradím ty nejšikovnější korektorské postupy a vychytávky. Naučíte se, jak pomocí nejběžnějších počítačových nástrojů snížit vlastní chybovost na minimum, a čtenáře tak neodradit, ale zaujmout.

 • JEDNODUCHOST – Nemusíte se učit žádné složité postupy, vše zvládnete podle popsaných kroků levou zadní.
 • DOSTUPNOST – Všechny nástroje, s kterými se budeme učit pracovat, už nejspíš máte doma.
 • SROZUMITELNOST – Žádné složité teorie. Jasná a srozumitelná fakta.
 • ŽÁDNÉ DALŠÍ NÁKLADY – S popisovanými metodami se nepojí žádné další náklady.
 • ZÁBAVA – A navíc si u toho ještě užijete!

Na 65 stranách e-booku najdete mimo jiné:

 • 1
  DETAILNÍ postupy, jak využít funkcí textových editorů (Word nebo Open Office nebo Libre Office), jejich VÝHODY i RIZIKA.
 • 2
  KONKRÉTNÍ fígle a PŘESNÉ návody, jak vám může pomoci Google. Odhalíte jeho netušené MOŽNOSTI a naučím vás trochu kouzlit. :)
 • 3
  Tipy na stoprocentně SPOLEHLIVÉ on-line APLIKACE a tipy a návody, jak s nimi pracovat.
 • 4
  Jak přesně KROK ZA KROKEM postupovat při kontrole textu, na co se zaměřit a na co si dát pozor.
 • 5
  Konkrétní tipy, jak se VYVAROVAT spousty drobných, ale nebezpečných chyb.
 • 6
  Odpovědi na otázky, na které by vás nejspíš ani NENAPADLO se zeptat.

Tedy:

 • ŽÁDNÉ pravopisné poučky ani nudná teorie.
 • ŽÁDNÉ nesrozumitelné termíny.
 • ŽÁDNÉ složité vysvětlování ani zbytečné detaily.

Chcete nakouknout?

Ukázkové stránky si zobrazíte klikem na obrázek:

Výsledek?

 • Nižší náklady
  Budete mít jistotu, že vaše texty mají úroveň, a zvládnete to i bez pomoci profesionálního korektora.
 • Vyšší důvěryhodnost a profesionalita
  Bezchybné texty jednoznačně působí profesionálněji a v klientovi posilují důvěru a jistotu, že u vás je v dobrých rukou.
 • Lepší vztahy s klienty
  Bezchybnými texty usnadníte klientovi čtení a porozumění textu. Asi víte, že i jedna malá čárka ve větě dokáže člověku slušně zamotat hlavu. Jako profík chcete klientovi určitě život zjednodušit. Pak je totiž daleko vyšší pravděpodobnost, že nakoupí právě u vás.
 • Konkurenční výhoda
  Odlišíte se a upoutáte pozornost čtivými texty bez chyb.
 • Chtěli byste si být jednou provždy jistí, že to, co napíšete, se bude příjemně číst?
 • Chtěli byste zažít radost z psanízbavit se strachu ze zbytečného chybování?
 • Už se nechcete nervovat tím, jestli na druhé straně nesedí nějaký zákeřný hnidopich, který vám tu čárku ve větě pěkně osolí?

Za svou 10letou profesionální kariéru jsem nasbírala spoustu užitečných postupů
a vychytávek
, jak si po sobě text opravit, a snížit tak chybovost na minimum.
Tyto ověřené metody vám teď nabízím v tomto e-booku všechny pěkně pohromadě.

Jeho sepsání předcházelo mnoho let studia, učení, hledání, objevování a testování, které vy už teď absolvovat nemusíte. Nabízím vám všechny tyto informace na jednom místě, v ucelené a srozumitelné formě.

Cena e-booku je 390 Kč,
ale jeho hodnota nesrovnatelně vyšší.

Váháte, jestli se vám to vyplatí?

Kdybyste si tyto informace chtěli dohledat sami nebo obstarat jinde, stálo by vás to mnohonásobně více času a energie, anebo přibližně 4x více peněz.

 Tento e-book je totiž takovým korektorským kurzem v kostce.
Cena takového jednodenního kurzu se pohybuje od 1500 Kč výše.
Cena za 1 hodinu jazykové konzultace od 750 Kč výše.

Tento e-book ale budete mít už navždy po ruce,
a díky němu ušetříte spoustu času, peněz i nervů. :)

POZOR: Prodej tohoto e-booku bude
v neděli 19. 2. 2017 o půlnoci ukončen.

Co se vám teď možná honí hlavou:

 • Informace si najdu sám a zdarma.
  To možná ano, ale zabere vám to obrovské množství ČASU, který byste mohli věnovat něčemu daleko užitečnějšímu. Určitě vás napadá spousta zábavnějších věcí. :)
 • Chcete mi namluvit, že klient se rozhoduje podle toho, jestli mám chyby v textech?
  To vám namluvit nechci, ale chci vás upozornit, že tomu tak často bývá. Pokud musí potenciální klient čelit textu s chybami, nezřídka se rozhodne pro nákup u konkurence. Proč? Texty s chybami KOMPLIKUJÍ příjemci čtení a porozumění. Naopak bezchybné texty působí DŮVĚRYHODNĚJI a vaše firma či nabídka PROFESIONÁLNĚJI.
 • Důležité jsou přece dokonalé produkty, ne dokonalé texty.
  Ok, určitě jsou důležitější. Ale jak chcete klienta přesvědčit, že váš produkt je BEZCHYBNÝ, když mu nabízíte texty s jazykovými chybami?
 • Neříkejte mi, že s tímhle e-bookem už neudělám jedinou chybu.
  Uděláte jich ještě mraky. Já je taky dělám. Ale díky tomuto e-booku získáte daleko větší SEBEJISTOTU a chybovat budete nesrovnatelně méně než dříve. Přísahám.

Nevěříte?

Spolu s e-bookem teď navíc získáte tyto
3 užitečné BONUSY v hodnotě 690 Kč zcela ZDARMA

Bonus č. 1

ZDARMA: Poukaz na e-mailovou konzultaci v hodnotě 500 Kč

Stručné e-mailové zhodnocení úrovně vašeho textu. Dostanete ode mě tipy, co by se dalo ještě vylepšit, upozorním vás na nejčastější chyby a poradím, jak se jich v budoucnu vyvarovat.

Bonus č. 2

ZDARMA: E-book ČÁRKA SEM, ČÁRKA TAM v hodnotě 190 Kč

Interpunkce pro mírně pokročilé.
Stručný a přehledný manuál, který srozumitelně a jasně zodpoví ty nejčastější a nejpalčivější otázky ohledně větné interpunkce.
Žádná teorie, okamžité odpovědi. Příručka postavená na principu „kouknu a vidím“.

Bonus č. 3

Doživotní aktualizace ZDARMA - hodnota nevyčíslitelná :)

Pouze pro majitele e-booku Sám sobě korektorem. V dnešním on-line světě se věci a informace mění rychle a přímo zběsile, a proto vám garantuji, že jakmile vznikne nová verze nebo výrazná aktualizace e-booku Sám sobě korektorem, automaticky ji ode mě obdržíte zcela ZDARMA.

E-book už má mnohé nadšené čtenáře!

Když jsem začala číst e-book „Sám sobě korektorem“, musela jsem se sama sobě smát. Domnívala jsem se totiž, že mě čekají poučky o tom, co a jak správně psát. Překvapilo mě, že místo učebnicových pouček se můžu těšit na efektivní návody a tipy, díky kterým si sama zkontroluji správnost psaného textu v různých počítačových programech. Miluji češtinu a tohle „hraní si“ s jazykem mě moc baví, hned jsem některé tipy vyzkoušela. Potěšující je také bonus týkající se psaní čárek, s tím hodně lidí bojuje. E-book doporučuji všem těm, kterým není lhostejné, jakou zprávu o sobě vysílají do světa svými psanými texty. Vnese do psaní svobodu ... bez složitého hledání v příručkách a bez pomoci profi korektorů. ;)

Lucie Jeschkováletuška a taneční lektorka, www.jaletim.cz, www.tanecniopacko.cz

Jako dlouholetá profesionální překladatelka a korektorka jsem pracovala se spoustou velmi užitečných nástrojů, které mi pomáhaly, aby moje texty byly opravdu dobře česky, měly šťávu a čtenáři je hltali jako maliny.

Těmito nástroji byly ze začátku hlavně klasické knižní slovníky a modernější elektronický Český národní korpus, ale jakmile se objevil Google, stal se mým nejoblíbenějším pomocníkem on. Dlouhá léta jsem také používala čím dál kvalitnější kontrolu překlepů ve Wordu, protože ani moje korektorské oko není neomylné – a proč si práci neulehčit? A nakonec se splnil můj dávný sen a všechny moje oblíbené slovníky a ještě něco navíc se zhmotnily v Internetové jazykové příručce.

Tyto nástroje jsem ovšem hledala a testovala leta. I když mám vystudovanou češtinu a angličtinu, tyhle zásadní a důležité věci mi ani na vysoké škole nikdo neřekl. Přišla jsem na ně až praxí a postupně pilovala, jak je můžu co nejlíp využívat ku prospěchu svých textů i svých čtenářů. Vy už však leta čekat nemusíte. Tohle všechno totiž najdete pohromadě na jednom místě v e-booku Sám sobě korektorem Lucky Koubek.

E-booky čtu v rámci své práce velmi často, ale přiznám se, že tak praktický e-book jsem nečetla už dlouho. Srdce mi plesalo nad každou stránkou, že to jsou přesně ty věci, které by se měly učit děti už na základní škole (dokonce možná i místo memorování vyjmenovaných slov!) – a neměly by potom žádné problémy s psaním hezky českých a gramaticky správných textů. Zároveň jsem obdivovala autorčinu jedinečnou schopnost: podat vše jasně a přehledně a přitom čtenáře nezahltit.

Takže: jestli jste s češtinou vždycky válčili, teď už nemusíte. Ty nejlepší pomocníky máte vždy po ruce – a Lucka vám ukazuje, jak se s nimi rychle skamarádit a tvořit skvělé texty kdykoli a kdekoli.

(PS: A ptáte se, proč už nepoužívám automatické opravy ve Wordu? Za prvé jsem přešla na Maca a píšu v Pages, ale hlavně – pořídila jsem si pro své texty profesionálního korektora. Jmenuje se... Lucie Koubek. :-))

Dana-Sofie Šlancarovápřekladatelka, korektorka, majitelka nakladatelství, zakladatelka projektu Cyklická žena® a autorka tří knih, například Návodu na ženy

E-book „Sám sobě korektorem - 7 kroků k bezchybnému textu“ mě velmi mile překvapil svým obsahem a především kouzelnými triky. Ukázal mi spoustu jednoduchých a přitom velmi účinných nástrojů, jak mé texty zbavit chyb. Překvapilo mě, jak je možné ještě lépe využít Google pro svůj prospěch a lepší kvalitu svých textů. A to zdarma. Prozradil mi, že existuje místo, kde si online zjistím, co je česky na 100 % správně, a to taky zdarma. Samé poklady. No a Lucka? Ta mě především nadchla svým osobitým přístupem k tak „nudné“ věci, jako je náš rodný jazyk. Ukázala mi, že všechno se dá napsat tak, aby se čtenář nudit nezačal. :o) Při čtení jejího e-booku jsem se opravdu pobavila. Pokud tedy chcete, aby vaše texty okouzlily pravopisnou správností a zároveň byste se rádi obešli bez korektora, je tento e-book pro vás ta nejsprávnější volba!

Monika Nisznanskáprůvodkyně léčením vnitřního dítěte, www.monikanisznanska.cz

Tak trochu jsem čekala Pravidla českého pravopisu v kostce, ale rychle jsem pochopila, že tenhle e-book není o tom, kde napsat i/y nebo mě/mně. Je doslova natřískaný informacemi a tipy profi korektorů, díky kterým už se za svůj psaný projev nebudou muset stydět ani ti, kterým byly dány jiné kvality, než cit pro jazyk český. :) Naprostá nezbytnost pro všechny (nejen začínající) podnikatele.

Romana Hanigerováwww.romanahanigerova.cz, autorka e-booku „5+1 rada, jak si zjednodušit líčení“

Původně mne tento e-book upřímně nezajímal. Sama jsem učitelka češtiny a s pravopisem jsem nikdy neměla problémy. Avšak život v zahraničí, myšlení i mluvení v angličtině měly neuvěřitelný důsledek – musela jsem se vědomě češtinou zabývat.

A tak jsem postupně začala číst Luciiny blogy o češtině, protože mne zaujaly svým vtipným postojem ke gramatice. A nakonec jsem překonala i svou „profesní hrdost“ (rozuměj pýchu :) ) a stáhla si její e-booky, protože co si budeme povídat – pokud píšete blogy, e-booky a knihy, tak prostě perfektní češtinu potřebujete. Gramatické chyby v textech vás jinak jako autora totálně ztrapní. Bez ohledu na to, jak kvalitní je obsah.

A tak jsem i já jako češtinář profesionál propadla kouzlu Lucčiny češtiny s humorem a do jejích e-booků občas spěchám dohledat „jak se co píše“ nebo nejrůznější vychytávky pro korekci vlastního textu či ověřování správnosti skrze Google.

Naprosto mne fascinovala rada/trik, jak hromadně opravit v celém dokumentu stále stejnou opakující se chybu. Nebo jak vyhledat nebo zkontrolovat určitý jev, aniž bych musela tisíckrát znovu číst celý text. Velmi byly užitečné rady na téma přímé řeči, uvozovek, čárek, pomlček a nevímčehoještě. :) A na závěr – nikoli třešinka na dortu, ale přímo bomba v podobě luxusních bonusů. No neberte to! :)

Mgr. Zora Zámečníkováwww.czechwells.com

Od e-booku „Sám sobě korektorem“ jsem očekávala, že mi připomene gramatiku. Proto jsem byla v úvodu pořádně zaskočena, že tématem e-booku není pravopis! Zato jsem našla praktický, srozumitelný manuál, který poskytuje každému, komu na češtině záleží, svobodu psaní a praktické návody, jak tvořit čtivý a gramaticky správný text. A zamilovala jsem se. :) Nejvíc do bonusu o čárkách. ;-)

E-book „Sám sobě korektorem“ doporučuji všem, kdo píší jakékoliv texty, nejen na internetu. Zejména těm, kdo s psaním začínají, neboť je názorný, neobsahuje zbytečnou omáčku a je okořeněn Luciiným humorem. :) Lucie, díky.

Ing. Iva KolářováDesignérka promyšlených (úprav) interiérů, www.ivakolarova.cz, autorka e-booku 5 tipů, jak si zpříjemnit domov, a tím i život

Je to přesně to, co jste hledali?

Chcete, aby vám psaní přinášelo radost a vaše texty důvěru klientů? Nečekejte a objednejte HNED.
Neodkládejte. Víte, jak to pak chodí… ;)

Neriskujete nic - máte garanci spokojenosti. Ruku na to.

E-book i se všemi bonusy stojí 390 Kč.

Kliknete na tlačítko KOUPIT E-BOOK a na další stránce vyplníte a odešlete objednávkový formulář.

Už se těšíte? :)

POZOR: Prodej tohoto e-booku definitivně končí v neděli
19. 2. 2017 o půlnoci. Do konce už zbývá jen:

Přeji vám, aby vaše texty přinášely vám i svým čtenářům radost!

Lucie Koubek
Jazykový konzultant

www.luciekoubek.cz